• Страница:
  • 1

Тема: Сайт за музика

Сайт за музика 9 months 4 weeks ago #269

• kinggod
  • kinggod's Avatar
  • Извън линия
  • Нов класик
  • Публикации: 4
Привет! С мои братовчеди сме решили да създадем сайт за музика и да вложим в него. Искаме да го популяризираме възможно най-много, за да го знаем всеки потребител. Успяхме да открием хора, които ще ни помагат за част от нещата. Възникнаха няколко въпроса, на които търсим отговори:
1. Как е по-добре - да вземем нов домейн или стар. Четох доста и много хора ми казаха да закупя такъв с история, защото по-лесно ще може да се класира в търсачките. Ако това е вярно, от къде мога да го взема и какви пари горе-долу ще струва?
2. Необходим ни е линк билдинг за сайта. Може ли да ми препоръчате фирма, която предлага тази услуга и колко време трябва да инвестирам, за да има ефект. Някой може ли да ме посъветва как точно трябва да се процедира.
3. Някъде четох и за така наречените сателитни мрежи. Актуално ли е все още това, защото видях, че всички имат различно мнение по този казус. Аз лично бих тествал, за да видя какъв ефект ще мога да постигна. Отново трябва да питам как точно да я изградя – с чисто нови домейни или със стари.
Музиката дава израз на онова, за което не могат да бъдат открити думи, но не може и да остане премълчано. incanto.center/
Администратора на този форум е забранил публичното писане в него.
  • Страница:
  • 1
Време за създаване на страницата: 0.135 секунди